Hakkımızda

İstanbul Evden Eve Nakliyat Firması

iSTANBUL Taşımacılık Firması Herzaman Uygun Fiyatlı Taşımacılık Nakliye Hizmeti Veren Firmadır .. Yurtiçi evdeneve veya ofisten ofise tasinmalarinizda, esyalarinizin büyük bir dikkatle en yüksek kalitede tasinacagina garanti veriyoruz. Tasinma öncesinde müsterilerimize herzaman ücretsiz olarak sundugumuz "Exper Sistemi" ile esyalariniz tespit edilmektedir. Ayrica, esyalariniz firmamiz tarafindan ücretsiz sigortalanir. Tasinilacak esyalarin listesi tutularak gerekli olan araç ; eleman sayilari ile ambalaj-paketleme için gerekli olan malzememe miktari belirlenir. Örnegin, tasimada çok özel itina gerektiren esyalar da görevlilerimiz tarafindan tespit edilmektedir.

Sistemin sonucunda elde edilen bilgiler göz önünde bulundurarak fiyatlandirma yapılmaktadır. Esyalarinizin hangi araçlarda tasindigini görmek isterseniz, Araçlarimiz ile sizlere umdugunuz evden eve veya ofisten ofise tasinma hizmetini sunmaya haziriz. Esyalariniz profesyonel çalisanlarimiz tarafindan evinizden alinir ve klimali, korumali depolarimiza götürülür. istanbul içinde sorunsuz nakliyecilik için bizi aramanız yeterlidir. Kaliteli hizmet uygun fiyatlı garantili taşımacılık.

Kalite temel prensibimizdir. İstanbul içinde asansörlü garantili evden eve nakliyat."Bugün memnun olan bir müşterimiz, yarınımızın sigortasıdır" düşüncesiyle ilerleyen nakliyat firmamız, İstanbul Nakliye ; uzman personeli ve en uygun araç filosu ile ev eşyası, ofis, mobilya, şirket, piyano, kasa ve değerli eşya nakli ve asansörlü taşımacılık alanlarında hizmet vermektedir.

Ambalaj; eşya ve malların iyi şekilde muhafaza edilmeleri ve taşınabilmeleri için kullanılan malzemelerin adıdır. Ambalajlama, bir malın son tüketiciye bozulmaksızın ve en az maliyetle ulaştırılmasını sağlayan bir araçtır. Taşınma esnasında eşyanızda herhangi bir hasar oluşmaması için mutlaka ambalajlanması gerekir. Ambalajlanma işi şirketimizin deneyimli elemanları tarafından titizlikle yapılır. Ambalaj malzemelerimiz eşyanızı dışarıdan gelebilecek herhangi bir darbeye karşı koruyabilecek kalitededir. *Elbiseleriniz askılı dolaplarla taşınır. *Ambalaj malzemeleri her nakliyeden sonra yenilenir. *Mutfak eşyalarınız ve kırılacak diğer eşyalar özel kutu ve graft kâğıt ile paketlenir. *Her paket alındığı oda ismi ile numaralanır, yeni yerinde açıldığında bu numaralamaya dikkat edilir. *Mobilyalarınız için özel, içi hava dolu naylonlar ve battaniyeler kullanılır. Cam eşyalar ambalajlanıp kolilere konulur.

Beyaz eşyalarınız orijinal kutularına konulup üzerlerine battaniye sararak taşınır. *Yataklarınız yatak kılıfları veya streç naylon ile ambalajlanır *Paketlemede en iyi ambalaj şekli, temiz kağıt dışına havalı naylon ve kutulamadır. *Bütün vitrin süsleri ve değerli porselen vb. eşyalar öncelikle kağıda sarılıp, sıkı bir şekilde paketlenir. Siz kahvenizi içerken, elemanlarımız bu işleri sırasıyla yapıp kutulama işleri bitince taşımaya geçeceklerdir. *Özenle yapılmış paketleme, tecrübeli elemanlarımız sayesinde eşyalarınızın hasar görmeden taşınması demektir Paketleme, gözetimli ve titizlikle yapılırken, ağır eşyalar özel elemanlar ile taşınır.

  • Güvenilir Kurumsal Firma
  • Sigortalı Asansörlü Taşımacılık
  • Ücretsiz Exper Sistemi